Referencje

"Aniu, bardzo Ci dziękuję za wspaniałe sesje jeszcze za czasów 'wielkiego oczekiwania' jak i potem po urodzeniu Nikolki. Zdjęcia są rewelacyjne, wywołałam wszystkie i włożyłam do albumu. Tak poza tym polecam wszystkim, którzy chcą mieć wspaniałą pamiątkę w postaci fotografii aby zgłaszali się do Ani, ponieważ jest to ciepła i wesoła osóbka a zarazem profesjonalny i poważnie podchodzący do sytuacji fotograf. Jestem pewna, że jeszcze nie raz zgłoszę się do Ani w sprawie sesji zdjęciowej. Jeszcze raz dziękuję i przesyłam gorące buziaczki! ;***"
Ilona (mama Nikolki)

"<Fotografie powinny prowokować i nie pokazywać tego, co jest już znane. Nie wymaga ani wielkiej siły ani magii odtworzenie czyjejś twarzy na zdjęciu. Magią jest postrzeganie ludzi w zupełnie nowy sposób.> – Duane Michals.
Taka właśnie jest Ania…każdego traktuje indywidualnie, odkrywa na nowo i wkłada w to całe serce. Zdjęcia przez Nią robione tworzą historię…Historię, która na długo pozostanie w naszych sercach. Każda robiona przez Nią sesja…zawiera to coś…tą „perełkę” :) Oprócz tego, że Ania jest wspaniałym fotografem…to jest jeszcze dobrym Człowiekiem…i to doceniamy w Niej najbardziej…
Dziękujemy…"
Justyna i Emil

"Aniu, Aniu, dzisiaj dotarła do nas płytka...
Cóż tu dużo pisać.. zdjęcia są prześliczne!!! Aniu po raz setny dziękujemy Ci za tę sesję!!! Pati będzie miała wspaniałą pamiątkę, no i my też. Zastanawialiśmy się z Michałem, które zdjęcia wywołamy i nie mogliśmy się zdecydować - chyba wszystkie. Aniu my na pewno się jeszcze spotkamy na takiej sesji, może za 2/3 lata jak Pati podrośnie i się troszkę zmieni. Piękne fotki :) Babcia Patryśki też jest zachwycona, bo już jej wysłaliśmy. DUŻA BUZKA Aniu :** DZIĘKUJEMY w imieniu Patryśki i swoim :**********"
Agnieszka i Michał (rodzice Patrycji)

"Fotograf, który jest zawsze w odpowiednim miejscu i czasie. Współpraca z Anią to czysta przyjemność. Uwiecznia to, co najważniejsze-emocje ulotnych chwil. Jej zdjęcia to obrazy, które mówią i wzruszają. Gorąco polecam. Kama"
Kamila (Mama Majeczki)

"Aniu, Dziękujemy Ci bardzo za cudowną, rodzinną i wyjątkową sesję, która opowiedziała cały nasz szalony dzień a przede wszystkim stworzyła niesamowitą i przepiękną pamiątkę dla naszego Thiagusia. Udało Ci się ująć każdą ważną chwilę i dzięki temu możemy zapamiętać ten szczególny dla nas czas. Do tego zrobiłaś to w taki sposób, że czuliśmy się swobodnie i bez skrępowania. Polecam wszystkim sesję z Anią, sama chętnie jeszcze się do Ciebie zgłoszę :)
Pozdrawiam!"
Kasia (Mama Chrzestna Thiago)

"Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie. Mimo, iż poznaliśmy się na krótko przed całą uroczystością nie czuliśmy żadnego skrępowania. Pomysły na plenerze bardzo ciekawe. Efekty niesamowite. Wszyscy nasi znajomi, którzy widzieli zdjęcia są zachwyceni. Ja sama chętnie wracam myślami do tego dnia. Czułam się jak Księżniczka... Ślub i wesele również zrobione profesjonalnie. Uchwycone ważne i ciekawe momenty.
Bardzo dziękujemy za pamiątkę na całe nasze wspólne życie. Polecamy naszą panią fotograf przyszłym Parom Młodym."
Kasia i Robert

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Anią oraz pod wielkim wrażeniem zdjęć, które zrobiła. Podobał nam się fakt, że przed ślubem zorganizowała sesję narzeczeńską. Sesja ta pozwoliła nam "oswoić się" z aparatem. Nie było dla niej problemem aby zdjęcia zrobić w miejscu, w którym mieszkamy, mimo że miała setki kilometrów do przejechania. Umówiona na sesję narzeczeńską była na miejscu godzinę przed nami aby poznać zakątki, z których można uchwycić ciekawe ujęcia. W dniu ślubu była "niewidoczna", robiła tak zdjęcia że nie zakłócała porządku mszy św. Zarówno goście na weselu nie odczuli obecności aparatu gdy tworzyła reportaż weselny. Na plener ślubny także pojechała z nami do miejscowości skąd pochodzi mój mąż.
Aniu dziękujemy za cudowną pamiątkę, mam nadzieję ze zawsze będziesz robiła zdjęcia z taką pasją jak robiłaś nasze."
Marzena i Łukasz

"Ania to prawdziwa artystka!
Świetnie wykonała swoją pracę. Niczym reporter uwieczniła najpiękniejsze chwile z naszego ślubu i wesela. Zdjęcia są świetnie wykonane, ale przede wszystkim widać na nich emocje, najpiękniejsze uczucia. Ania była praktycznie niezauważalna na weselu, więc zdjęcia wyszły bardzo naturalne. Plener w piękny zimowy dzień to była super zabawa. Każdy, kto ogląda nasz album jest zachwycony.
Dziękujemy Ci Aniu.
Pozdrawiamy Ewa i Grzegorz"

"Jeżeli szukacie dobrego fotografa to zdecydowanie polecamy Anię.
Ania uwieczniła najważniejszą w naszym wspólnym życiu chwilę, czyli nasz ślub. Zdjęcia wyszły wspaniale, zarówno w Kościele jak i w plenerze, gdzie pomysłowość Ani była niesamowita. W jej obecności nie czuliśmy skrępowania. Na weselu potrafiła być niezauważalna, a zdjęcia z zabawy są naturalne i dynamiczne, dzięki temu idealnie uchwycona została atmosfera Tamtej Niezapomnianej Nocy.
Aniu, stworzyłaś niepowtarzalną pamiątkę na całe życie! Dziękujemy."
Kasia i Wojtek